DSC05485-001DSC05496-001rcs0403 rotátor02 rotátor01 rotátor04 rotátor

O NÁS

 

 

 

  

proč02

designRCS

vist02

Historie... značku Carbonski založil v roce 2005 Richard Mikyska. Splnil si tím svůj sen z mládí, kdy mu rodinné ekonomické podmínky nedovolily obstarat si kvalitní lyže. Rozhodnul se tedy postavit si vlastní lyže.

O několik let později, po letech vývoje, nemalých investic, pokusů a testování se spolumajitelem Luborem Hyškou, vznikly karbonové lyže na špičkové úrovni pro zakázkovou produkci a podle individuálního přání každého zákazníka.

 


Produkty... naše firma RCS Carbonski svoji produkci převážně zaměřila na zakázkovou produkci velmi kvalitních sportovně orientovaných lyží vysoké kvality, kterou jsme schopni designově i výkonově připravit podle individuálního přání každého zákazníka. 

Jsme malá řemeslná manufaktura s malou výrobní kapacitou, a proto je dodací lhůta 4 až 6 týdnů (dle složitosti lyží).

 


Materiály... naše lyže RCS Carbonski se vyznačují nejmodernějšími materiály, japonským karbonem, inovovaným jádrem, ruční výrobaou a neotřelým designem.  

Výběru materiálu věnujeme nejvyšší pozornost. Na lyžích používáme ověřené i nejmodernější materiály včetně spolupráce s nanotechnologií firmy Nanovia a karbonovými vlákny převážně od japonské firmy Toray.

Vrstvením karbonových tkanin různých gramáží na inovované skládané jasanové jádro, dosahujeme těch nejlepších vlastností každé lyže, díky zkracováním a prokládání biaxiálních a jednosměrných tkanin, jsme schopni naladit optimální průhyb a torzi lyže vyhovující našemu zákazníkovi.